معرفی آکادمی خودشناسی هوعا


 

آکادمى خودشناسی هوعا كار علمى ، پژوهشى و آموزشي خود را از سال ٩٠ به صورت غير رسمى آغاز نموده و از سال ٩٤ فعاليت هاى خود را در دو حوزه مشاوره و آموزش به صورت تخصصى تر، رسمى تر و گسترده تر دارد ادامه ميدهد.

رسالت ما

رسالت ما يارى رساندن به افرادي است كه به دنبال ايجاد تغيير ، رشد آگاهى ، هويت يابی و خودشكوفايی خود هستند ، بوسيله ارائه خدمات آموزشی و مشاوره اى طبق جديدترين و موثرترين رويكردهاى معتبر روانشناسي در دنيا . خدمات ما با استفاده از تكنولوژى هاى روز دنيا ارائه مى شوند.

چشم انداز ما

يك آكادمى بين المللى پرورش دهنده افراد بسيار موفق، خودشكوفا و منحصربه فرد در سطوح ملى و بين المللى . افراد خودشكوفا و رهبران متعالي در هر دو بعد مادى و معنوى كه صاحب ثروت و موفقيت هستند. همچنين آنها بخش هاى مهمى از كشورها را همراه با حس نوعدوستى و خيرخواهى ، رهبرى و هدايت مى كنند.
 

رويكرد علمى آكادمى خودشناسي هوعا در جهت محقق كردن رسالت خود، (كمك به انسان ها در مسير آگاه شدن به هويت خويشتن واقعي و خودشكوفايي) براى طراحى ، توليد و ارائه خدمات مشاوره اى و آموزشي اش يك رويكرد التقاطي است كه برگرفته از مكاتب و نظريه هاى روانشناسي معتبر و تاثير گذار در دنياست. مكاتبي از جمله ؛ مكاتب انسان گرا، روان تحليلى و شناخت درمانى و ... و دانشمندان و صاحب نظران مشهورى در حيطه هاى روانشناسی از جمله ؛ آبراهام مزلو ، كارل راجرز، ويكتور فرانكل، يونگ ، فرويد، اريك اريكسون ، رابرت ديلتز، ميلتون اريكسون ، دانا زوهر و ...
آكادمى خودشناسی مفتخر است كه به مدت ٧ سال در خدمت شما عزيزان بوده است و توانسته در اين مدت حال دل آدمها رو خوبتر كند، آرامش و صلح را در روابط زناشويی ، خانوادگى و شغلي برقرار كند، سطح آگاهى افراد را نسبت به "خود" و هويت واقعي شون ارتقا بدهد. در روند خودشكوفايي و افزايش درآمدزايي به آنها كمك كند. و همچنان اميدوار است تا در اين مسير هر روز بيشتر از قبل، بتواند در محقق كردن رسالت خود، به پيش برود و موفقيت هاى بيشترى را كسب نمايد.

ارزش هاى كليدی ما:


رعايت اخلاقيات


رشد و خودشناسی هميشگى


خيرخواهى


تعهد و مسئوليت پذيرى

تلاش در جهت افزايش درآمد فردى و جمعى


ویژگی های آکادمی:

  • ايجاد يك حال خوب روحى و روانى به صورت عمقي و دائمى
  • كمك به شناسايي بذرهاى استعدادهاى پنهان در درون و هدايت در مسير خودشكوفا كردن آن بذرها
  • ايجاد انگيزه و اميد در زندگى
  • خودشناسي در سطح عالي و پرورش هوش معنوى (عقل روح)
  • پرورش رهبران متعالي و افراد موفق و منحصر به فرد
  • تجربه آرامش و صلح درونى عميق
 
[contact-form-7 404 "Not Found"]